Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Partnerzy
Partnerzy serwisu
Loty z Warszawy do Amsterdamu od 199,00 zł
Polska

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW)

Linia lotnicze:

LOT KLM
Holandia

Przylot do:
Amsterdam, Holandia

Lotnisko przylotu:
Amsterdam Schiphol Airport (AMS)

Oferty lotów

Amsterdam największe miasto i stolica Holandii. Ze względu na swe położenie nad rzeką Amstel i licznymi kanałami. nazywane często Wenecją Północy. Amsterdam to miasto kultury, tolerancji i wolności, które co rok przyciąga do siebie rzesze turystów z całego Świata.18 km na północ od miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Schipnhol. Jest to największe lotnisko w Holandii, czwarte w Europie.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Amsterdamu oferują Polskie linie Lotnicze PLL LOT oraz holenderskie linie KLM. Połączenia liniami LOT w sezonie wiosna – lato 2017 realizowane są codziennie w godzinach 07:25-09:35, 16:50-18:55 oraz 19:50-22:00. Loty relacji odwrotnej z Amsterdamu do Warszawy także 3 razy dziennie w godzinach 07:05-09:00, 10:20-12:15 oraz 19:45-21:40.

W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 bezpośrednie loty z Warszawy do Amsterdamu realizowane są codziennie. Line Lot oferują połączenia dwa razy w ciągu dnia w godzinach 16:50-19:00 oraz o 19:50-22:00. Loty powrotne z Amsterdamu do Warszawy w godzinach 07:05-09:05 oraz o godzinie 10:25-12:20. Połączenie liniami KLM na trasie Warszawa- Amsterdam także dwa razy w ciągu dnia w godzinach 12:45-14:50 oraz 16:45- 18:50.Loty z Amsterdamu do Warszawy liniami KLM w godzinach 10:05-12:00 oraz 21:20- 23:20.

Zarezerwuj tani lot z Warszawy do Amsterdamu online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Loty z Warszawy do Amsterdamu
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
LO 265
2018-01-26 07:20 Warszawa (WAW)
2018-01-26 09:40 Amsterdam (AMS)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
LO 270
2018-02-02 07:05 Amsterdam (AMS)
2018-02-02 10:05 Warszawa (WAW)
Sprawdź
Cena: 481
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
LO 265
2018-01-26 07:20 Warszawa (WAW)
2018-01-26 09:40 Amsterdam (AMS)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LO 266
2018-02-02 10:25 Amsterdam (AMS)
2018-02-02 13:20 Warszawa (WAW)
Sprawdź
Cena: 481
Wylot
Czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka
2018-01-26 19:10 Warszawa (WAW)
2018-01-27 10:15 Amsterdam (AMS)
1
W6 1309
2018-01-26 19:10 Warszawa (WAW)
2018-01-26 20:50 Londyn (LTN)
W6
2
VY 8405
2018-01-27 08:00 Londyn (LTN)
2018-01-27 10:15 Amsterdam (AMS)
VY
Przylot
Czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2018-02-02 07:00 Amsterdam (AMS)
2018-02-02 18:55 Warszawa (WAW)
1
VY 8404
2018-02-02 07:00 Amsterdam (AMS)
2018-02-02 07:20 Londyn (LTN)
VY
2
W6 1306
2018-02-02 14:35 Londyn (LTN)
2018-02-02 17:55 Warszawa (WAW)
W6
Sprawdź
Cena: 505